Author: o***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Đồ đẹp , okkkkk😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😍🥰😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Price: 126.000₫
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Desktop Mirror |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Điện áp | 3.7 V |
| Chiều dài | 19.2 cm |
| Chiều rộng | 13 cm |
| SKU | sb2402288677937931 |
Author: o***h
Date:
Review: Đồ đẹp , okkkkk😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😍🥰😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: p***u
Date:
Review: I should’ve bought this sooner!!! Travel mirror for on vacation. Buy it trust me
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: k***0
Date:
Review: Great size, bright light and it stands up
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: T***4
Date:
Review: Comes charged and is so bright love it
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm